Projektowanie, wdrażanie, konfiguracja, optymalizacja, automatyzacja - to dla Nas codzienność

Lubimy to robić! ✍ Nasze projekty są proste, z pomysłem 💡 i zachwycają. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie ♡. Dbamy o wysoką pozycję Twojej strony 🔝 w wyszukiwarkach, stosując m.in. White Hat SEO, dobieramy słowa kluczowe 📈. Specjalizujemy się w Content Marketingu 📢 i dobrze dobranej oryginalnej treści 📝. Doradzamy jak poprowadzić promowanie Twojej firmy w sieci 🗣. To proste! 👍

Zobacz kilka z wielu projektów stron internetowych jakimi się zajmujemy
Sama idea portalu jest pozyskanie klientów lokalnych, którzy potrzebują masażysty/masażystki z dojazdem do domu. W serwisie internetowym zostało zastosowane wiele opcji i możliwości bezpośredniego kontaktu potencjalnych klientów z serwisem.
Zobacz StronęSzczegóły
Zadaniem głównym jest stworzenie prostego, przejrzystego portalu pokazującego niezwykle portfolio. Portal ma za zadanie nie tylko pokazywać czym zajmuje się studio fotografii, ale także przyciągać uwagę i pozyskiwać nowych klientów.
Zobacz StronęSzczegóły
Dopiero zaczynamy projekt, wkrótce więcej szczegółów …
Zobacz StronęSzczegóły
Projekt realizowany w 2012 r. Jedno z pierwszych wyzwań, jakie mieliśmy okazję się podjąć. Projekt serwisu bardzo unikalny i dopasowany do nietuzinkowych wymagań klienta. Szablon serwisu oparty o specjalnie przygotowaną strukturę strony – napisaną pod klienta od podstaw. Każda pojedyncza grafika została osobno wykonana przez nasz zespół. Serwis bardzo szybki natomiast jeszcze nie responsywny – czyli nie dopasowany do dzisiejszych smartfonów. Strony już niestety nie ma w sieci, ale u Nas możecie ją podejrzeć.
Zobacz StronęSzczegóły
Specjalistyczna firma zajmująca się świadczeniem usług w zakresie pielęgnacji i wycinki trudnych drzew. Liderzy na rynku śląskim w wycince i pielęgnacji trudnych drzew. Cały portal został zbudowany od podstaw – poprzedni serwis nie odpowiadał nowoczesnym założeniom firmy. Optymalizacja serwisu pod kątem SEO oraz promocja w sieci przy tym projekcie była niezbędna. Prowadzimy dla klienta skuteczną kampanie AdWords, dzięki której na bieżąco są pozyskiwani nowi klienci. Stworzyliśmy unikalną strategię marketingową, która w oparciu o płatny oraz organiczny ruch sprawia, że firma się rozwija na rynku online.
Zobacz StronęSzczegóły
Projekty stron nastawionych na dowiezienie ruchu - Landing Page
Strona typu One Page, mająca cel marketingowy – pozyskać więcej klientów. Osoby odwiedzające strone są zachęcane do kontaktu poprzez zapytanie o kontakt lub telefon do firmy. Cała strona jest tak wykonana, aby ukierunkować użytkowników na szybkie zapoznanie się z firmom oraz kontakt. Efektem działań jest zwiększenie ilości zapytań.
Zobacz Landing Page
Prosta strona pokazująca ofertę specjalną. Firma Masajka co jakiś czas informuje swoich klientów o okazjonalnych promocjach i zniżkach. Tym razem naszym zadaniem było stworzyć Landing Page oferty masaży dla dwojga. Bardzo interesująca oferta zawarta w nietuzinkwym koncepcie. Finalnie duży sukces klienta.
Zobacz Landing Page
Projekty ulotek do druku - ULOTKI DL
Projekt i wykonanie Ulotki DL z branży budowlanej.

 

Przesuń kursorem po obrazie lub kliknij by zobaczyć przód i tył.

OPINIE KLIENTÓW

Masz dla nas nowy projekt?

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

534 345 404