Świetny kontakt z klientem. Wiedza. Profesjonalizm. Dotrzymywanie słowa. Kreatywność. Wyprzedzanie myśli klienta i wychodzenie z inicjatywą. I praca wykonana z sercem. Jeśli nawet pan Marcin nie jest czegoś pewien, tak długo drąży temat, aż jest pewien. Jest otwarty i bardzo cierpliwy. Szuka najlepszych możliwości dla klienta. Bardzo uczciwy. Szczerze polecam!

Marta Balon (mistrzynislowa.pl)

SEOSKI to Profesjonalizm, Kompetencja i Skuteczność. Jeżeli oczekujesz rezultatów, rzetelnej obsługi i współpracy z osobą, która wywiązuje się z terminów, obiecanych działań – bardzo dobrze trafiłeś/trafiłaś.
Marcin jest fachowcem, któremu można zaufać. Ja w pełni zaufałem i rezultaty przyszły szybko – zakładaliśmy 1. miejsce w wyszukiwaniach i po ok. 3-4 tygodniach osiągnęliśmy ten efekt wdrażając zmiany w treściach i na stronie (pominę fakt, że moja działalność jest wymagająca pod względem konkurencji itp., dlatego tym bardziej efekt zadowala). Teraz rozpoczęliśmy kampanię marketingową i już trafił do mnie pierwszy Klient.
Skuteczność to podstawa – na to spokojnie można liczyć przy współpracy z Seoski!

Tomasz Damian (tomaszdamian.com)

Bardzo dobry kontakt. Pan Marcin jest osobą godną polecenie jeżeli chodzi o współpracę, zaangażowany od początku projektu do samego końca. Cieszę się że trafiłam na Seoski 👍 Polecam!

Monika Musiał (pieknyusmiech24.com.pl)

Super kontakt, profesjonalizm, wiedza, uczciwość – te cechy wyróżniają Marcina. Polecam wszystkim! Ciężko trafić lepiej 🙂

Bartosz Knopek

Bardzo dobry kontakt. Rzetelny i fachowy audyt SEO, który pokazał słabe punkty i możliwości rozwoju. Serdecznie dziękuję i polecam. MJK

Marzena Jurewicz (jobdesigner.pl)

Świetny kontakt, profesjonalizm i wiedza. Szczerze polecam i wypatruje kolejnej okazji współpracy. 👍

Mikołaj Jaroszyński (perfectcouple.id)

Miałam przyjemność pracować z Panem Marcinem, oddając Mu w ręce kampanię reklamową w google adwords. Szybko udało się rozwiązać problemy z którymi nie potrafił poradzić sobie dział techniczny GA i reklamy zaczęły działać tak jak tego oczekiwałam. Świetny kontakt, profesjonalne podejście i bardzo pomocne uwagi na temat tego co się dzieje z reklamą na każdym etapie.
Gorąco polecam współpracę z Seoski!

Kasia Filipowska (Fundacja Aplica)

Niezwykle profesjonalne podejście i rzadko spotykane indywidualne podejście do klienta. Współpraca z p. Marcinem była przyjemnością. Na każdym etapie dostawałam szczegółowe zestawienie co zostało wdrożone na mojej stronie internetowej, a także dalszy plan działania. Od pierwszej rozmowy można zauważyć ogromną wiedzę jaką dysponuje p. Marcin, a efekty działań marketingowych widocznie przełożyły się na liczbę klientów. Dziękuję za wszystkie wskazówki, fachowe uwagi do moich pomysłów, rzetelność i systematyczność w pracy. Zdecydowanie brakuje takich specjalistów na polskim rynku.

Aleksandra Obrączka (masajka.wroclaw.pl)

Bardzo dziękuję Panie Marcinie za profesjonalną realizację zlecenia. Redakcja tekstu do mojej ulotki reklamowej przerosła wręcz moje oczekiwania. Treść w zupełności wyczerpuje zagadnienie, a sposób jaki wybrał Pan do stworzenia przekazu w pełni przełożył się na szybkość i ilość otrzymywanych zleceń dla mojej jednoosobowej frmy. Naprawdę nie myślałem, że tak to zadziała. Jestem pełen podziwu dla Pańskiej pracy, bo widać w niej pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Pozdrawiam – Pan Zaradny

Pan Zaradny