Pana Marcina poznałem podczas biznesowego spotkania poświęconego zagadnieniom sukcesji. Pan Marcin ujął mnie swoja wiedzą i umiejętnością prostego tłumaczenia informatycznych zawiłości oraz duża powściągliwością z brakiem narzucania się. Mimo, że kilkukrotnie spotkałem się z różnymi propozycjami dotyczącymi usług informatycznych opartych na filozofii SEO, to zdecydowałem się na Pana Marcina i czuję, że to w moim przypadku był strzał w przysłowiową 10. Pana Marcina mogę polecić każdemu kto ceni sobie profesjonalizm oraz zależy mu na zrozumieniu jego potrzeb.

Piotr Płucieniczak (patroni.eu)

Jeśli szukasz profesjonalisty to polecam Pana Marcina. Dlaczego? Bo trudno dziś o dobrego specjalistę. Co zyskujesz z Seoski: zaufanie, kreatywność, cenę adekwatną do jakości oraz efekt którego pozazdrości Ci konkurencja. Polecam!

Janina Cyganek (misjanina.pl)

Bardzo się cieszę, że na drodze rozwoju mojego sklepu internetowego pojawił się Pan Marcin z całą swoją ekipą Seoski. Świetna komunikacja, otwarcie na klienta, kreatywność, terminowość oraz służenie dobrą radą to tylko część pozytywnych określeń opisujących naszą współpracę. Polecam wszystkim. Nie zawiedziecie się.

Natasza Wilk-Majek (sklep.placfrancuski.pl)

Świetny kontakt z klientem. Wiedza. Profesjonalizm. Dotrzymywanie słowa. Kreatywność. Wyprzedzanie myśli klienta i wychodzenie z inicjatywą. I praca wykonana z sercem. Jeśli nawet pan Marcin nie jest czegoś pewien, tak długo drąży temat, aż jest pewien. Jest otwarty i bardzo cierpliwy. Szuka najlepszych możliwości dla klienta. Bardzo uczciwy. Szczerze polecam!

Marta Balon (mistrzynislowa.pl)

SEOSKI to Profesjonalizm, Kompetencja i Skuteczność. Jeżeli oczekujesz rezultatów, rzetelnej obsługi i współpracy z osobą, która wywiązuje się z terminów, obiecanych działań – bardzo dobrze trafiłeś/trafiłaś.
Marcin jest fachowcem, któremu można zaufać. Ja w pełni zaufałem i rezultaty przyszły szybko – zakładaliśmy 1. miejsce w wyszukiwaniach i po ok. 3-4 tygodniach osiągnęliśmy ten efekt wdrażając zmiany w treściach i na stronie (pominę fakt, że moja działalność jest wymagająca pod względem konkurencji itp., dlatego tym bardziej efekt zadowala). Teraz rozpoczęliśmy kampanię marketingową i już trafił do mnie pierwszy Klient.
Skuteczność to podstawa – na to spokojnie można liczyć przy współpracy z Seoski!

Tomasz Damian (tomaszdamian.com)

Bardzo dobry kontakt. Pan Marcin jest osobą godną polecenie jeżeli chodzi o współpracę, zaangażowany od początku projektu do samego końca. Cieszę się że trafiłam na Seoski ? Polecam!

Monika Musiał (pieknyusmiech24.com.pl)

Super kontakt, profesjonalizm, wiedza, uczciwość – te cechy wyróżniają Marcina. Polecam wszystkim! Ciężko trafić lepiej 🙂

Bartosz Knopek

Bardzo dobry kontakt. Rzetelny i fachowy audyt SEO, który pokazał słabe punkty i możliwości rozwoju. Serdecznie dziękuję i polecam. MJK

Marzena Jurewicz (jobdesigner.pl)

Świetny kontakt, profesjonalizm i wiedza. Szczerze polecam i wypatruje kolejnej okazji współpracy. ?

Mikołaj Jaroszyński (perfectcouple.id)

Miałam przyjemność pracować z Panem Marcinem, oddając Mu w ręce kampanię reklamową w google adwords. Szybko udało się rozwiązać problemy z którymi nie potrafił poradzić sobie dział techniczny GA i reklamy zaczęły działać tak jak tego oczekiwałam. Świetny kontakt, profesjonalne podejście i bardzo pomocne uwagi na temat tego co się dzieje z reklamą na każdym etapie.
Gorąco polecam współpracę z Seoski!

Kasia Filipowska (Fundacja Aplica)