Takich współpracowników tylko można sobie życzyć w każdym aspekcie, pracy, kontaktu, jakości. Pozdrowienia i podziękowania dla Zespołu SEOSki

Patryk z Pensjonatu Perła

Kontakt ze specjalistami z Seoski to sama przyjemność! Są niezwykle elastyczni pod względem doboru rozwiązania dla klienta, sugerują ciekawe i skuteczne rozwiązania. Do samego końca kontakt jest bardzo miły i regularny, a każdy szczegół dopracowywany i konsultowany. Serdecznie polecam tą firmę!

Krzysztof Góźdź (właściciel trener-podhale.pl)

Współpracę z firmą SEOSki rozpocząłem, gdy potrzebowałem zrobić szybko stronę, która będzie działać i pozwoli mi komunikować się z moimi klientami, oraz pozwoli im zakupić wejściówki na moją imprezę. Strona ta to extremeweekend.pl

Współpracując z SEOSki byłem bardzo zadowolony! Profesjonalizm w działaniu, bardzo dobra komunikacja i chęć zrozumienia moich często nietypowych potrzeb. Cały zespół firmy zaangażowany w rozwiązywanie problemów i pomoc na etapie przygotowania projektu, a także już w czasie działania strony. Czas realizacji baaaardzo szybki! Świetną sprawą jest opieka managera odpowiedzialnego za projekt – w moim przypadku pani Joanny, która świetnie radziła sobie z moimi potrzebami i opiekowała się całym projektem, także po jego uruchomieniu, gdy potrzebowałem pomocy w dokonywaniu zmian.

Profesjonalizm i doskonałe wyczucie potrzeb klienta oraz realizacja projektu, który wymagał więcej niż ustaliliśmy na początku – to sprawiło, że śmiało mogę polecić tę firmę.

Dzika Kuchnia (extremeweekend.pl)

Pana Marcina poznałem podczas biznesowego spotkania poświęconego zagadnieniom sukcesji. Pan Marcin ujął mnie swoja wiedzą i umiejętnością prostego tłumaczenia informatycznych zawiłości oraz duża powściągliwością z brakiem narzucania się. Mimo, że kilkukrotnie spotkałem się z różnymi propozycjami dotyczącymi usług informatycznych opartych na filozofii SEO, to zdecydowałem się na Pana Marcina i czuję, że to w moim przypadku był strzał w przysłowiową 10. Pana Marcina mogę polecić każdemu kto ceni sobie profesjonalizm oraz zależy mu na zrozumieniu jego potrzeb.

Piotr Płucieniczak (patroni.eu)

Jeśli szukasz profesjonalisty to polecam Pana Marcina. Dlaczego? Bo trudno dziś o dobrego specjalistę. Co zyskujesz z Seoski: zaufanie, kreatywność, cenę adekwatną do jakości oraz efekt którego pozazdrości Ci konkurencja. Polecam!

Janina Cyganek (misjanina.pl)

Bardzo się cieszę, że na drodze rozwoju mojego sklepu internetowego pojawił się Pan Marcin z całą swoją ekipą Seoski. Świetna komunikacja, otwarcie na klienta, kreatywność, terminowość oraz służenie dobrą radą to tylko część pozytywnych określeń opisujących naszą współpracę. Polecam wszystkim. Nie zawiedziecie się.

Natasza Wilk-Majek (sklep.placfrancuski.pl)

Świetny kontakt z klientem. Wiedza. Profesjonalizm. Dotrzymywanie słowa. Kreatywność. Wyprzedzanie myśli klienta i wychodzenie z inicjatywą. I praca wykonana z sercem. Jeśli nawet pan Marcin nie jest czegoś pewien, tak długo drąży temat, aż jest pewien. Jest otwarty i bardzo cierpliwy. Szuka najlepszych możliwości dla klienta. Bardzo uczciwy. Szczerze polecam!

Marta Balon (mistrzynislowa.pl)

SEOSKI to Profesjonalizm, Kompetencja i Skuteczność. Jeżeli oczekujesz rezultatów, rzetelnej obsługi i współpracy z osobą, która wywiązuje się z terminów, obiecanych działań – bardzo dobrze trafiłeś/trafiłaś.
Marcin jest fachowcem, któremu można zaufać. Ja w pełni zaufałem i rezultaty przyszły szybko – zakładaliśmy 1. miejsce w wyszukiwaniach i po ok. 3-4 tygodniach osiągnęliśmy ten efekt wdrażając zmiany w treściach i na stronie (pominę fakt, że moja działalność jest wymagająca pod względem konkurencji itp., dlatego tym bardziej efekt zadowala). Teraz rozpoczęliśmy kampanię marketingową i już trafił do mnie pierwszy Klient.
Skuteczność to podstawa – na to spokojnie można liczyć przy współpracy z Seoski!

Tomasz Damian (tomaszdamian.com)

Bardzo dobry kontakt. Pan Marcin jest osobą godną polecenie jeżeli chodzi o współpracę, zaangażowany od początku projektu do samego końca. Cieszę się że trafiłam na Seoski ? Polecam!

Monika Musiał (pieknyusmiech24.com.pl)

Super kontakt, profesjonalizm, wiedza, uczciwość – te cechy wyróżniają Marcina. Polecam wszystkim! Ciężko trafić lepiej 🙂

Bartosz Knopek