Dlaczego zacząłem pomagać?

Cześć! Nazywam się Marcin Skiba.

Prowadzę i koordynuję wszystkie działania SEOSki. Moim priorytetem jest skupienie uwagi całego zespołu na kluczowych celach klientów, z którymi współpracujemy, oraz na efektach, jakie chcą uzyskać w sieci.

Specjalizuję się w widoczności Twojej strony firmowej w internecie. Zanim zacznę z Tobą współpracę, analizuję strategię oraz plan działania. Rozrysowuję i tworzę koncepcję rozwoju Twojego serwisu w sieci, nie tylko na tu i teraz, ale także planuje zmiany na przyszłość.

Oprócz działań SEO, bezpośrednio wpływających na wyższe pozycje w wyszukiwarkach (m.in. Google.pl), razem z moim zespołem zajmujemy się także skutecznym content marketingiem. Wszystko, co ma jakąkolwiek formę treści na Twojej stronie, wpływa nie tylko na jej odbiór, ale przede wszystkim na chęć jej przeglądania.

Nasze działania wspieramy e-mail marketingiem oraz efektywną reklamą na Facebooku. Tworzymy grafiki i banery przyciągające uwagę. Budujemy stały kontakt z Twoją grupą docelową, docierając do niej różnymi kanałami.

Tworzymy skuteczne kampanie na Facebooku i Google Ads – inwestujesz w pozyskiwanie klientów, ale zainwestowane pieniądze do Ciebie wracają. Korzystamy z wielu możliwych rodzajów kampanii plus dodatkowo tworzymy strategię remarketingową.

Taka wielokanałowość wpływa bezpośrednio na rozwój Twojej firmy w sieci – możesz to dostrzec między innymi we wzroście sprzedaży lub większej liczbie nowych zleceń.

Skoro już się krótko przedstawiłem i opowiedziałem, czym zajmuje się mój zespół i co sprawia, że jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, teraz kolej na Ciebie. Wyślij zapytanie, by dowiedzieć się więcej, i przedstaw nam swoje pomysły, które wspólnie zrealizujemy.

Do usłyszenia!

Marcin

0
osób w zespole
0
lat doświadczenia
0
%
zaangażowania

Czy wiesz w co wierzymy?

W działania jakie podejmujemy z klientami na co dzień

Strategie

Tworzymy unikalną strategię bazując na sprawdzonych schematach marketingowych. Uczymy się od najlepszych dzięki czemu możemy wdrożyć w Waszym internetowym biznesie najnowsze i skuteczne strategie.

Projektowanie

Każdy firma powinna znać swoje USP (czyli unikatową propozycję sprzedaży). Pomagamy ją wykreować i na jej podstawie projektujemy mapę działań. Budując w ten sposób jednolitą komunikację marketingową.

Optymalizacja

Oprócz tworzenia i konfiguracji pojedynczych działań, ważna jest Optymalizacja tych działań. To cykliczna praca, mająca na celu zwiększać efekty oraz prowadzić firmę do sukcesu. Krok po kroku wspólnie zdobywamy coraz więcej.

Automatyzacja

Procesy marketingowe nie tylko wdrażamy w profesjonalny sposób, ale także automatyzujemy. Dzięki czemu potencjalni klienci mają możliwość cały czas do Was docierać. Oszczedzamy Twój czas i pieniądze.

Nasz Zespół

OPINIE KLIENTÓW

Masz dla nas nowy projekt?

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

534 345 404

JAKIE FIRMY ROZWIJAMY?